Bezpieczeństwo


Dzięki karcie przedpłaconej VERITAS Mastercard © możesz korzystać z całej siły sieci Mastercard® na całym świecie. Jak tylko zgłosisz kradzież lub utratę karty (z wyjątkiem przypadku rażącego zaniedbania z twojej strony), zostanie ona natychmiast zablokowana. Jesteś chroniony przed nieuczciwym użyciem numeru karty. Zachowaj spokój podczas robienia zakupów w punktach sprzedaży lub w Internecie.

Kiedy Twoja gotówka zostanie zgubiona lub skradziona, zniknie na dobre. Z kartami przedpłaconymi VERITAS Mastercard © . Twoje pieniądze są bezpieczne, ponieważ są bezpieczniejsze niż w przypadku noszenia ich w kieszeni.

System wykrywania i zapobiegania oszustwom

Wszyscy dostawcy usług, którzy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania karty przedpłaconej VERITAS Mastercard © , stale monitorują podejrzane transakcje.

Szyfrowane i zabezpieczone dane

Dane są szyfrowane na naszych serwerach. Stworzyliśmy potężne zapory ogniowe i uzyskasz dostęp do 128-bitowej karty SSL w Internecie.

Uwierzytelnianie za pomocą nazwy użytkownika i hasła

Twój numer karty jest unikalny. Hasło jest złożonym kodem alfanumerycznym.

Identyfikacja IP


Nasze serwery identyfikują skąd się łączysz. W związku z tym alert oszustwa może zadziałać, jeśli łączysz się z różnych miast w tym samym czasie. Na przykład, jeśli właśnie dokonałeś zakupu w sklepie w Paryżu, alert może tymczasowo zablokować Twoją kartę, jeśli wykryje zakup przeprowadzony w sklepie w Nowym Jorku w tym samym czasie.

Veritas

684,973 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę