Zasilenia gotówkowe

Idealne rozwiązanie, aby doładować swoje karty przedpłacone VERITAS Mastercard © za gotówkę.

Gotówka natychmiast zostanie zaksięgowana i będzie dostępna na karcie przedpłaconej VERITAS Mastercard © .

W banku lub na poczcie


Z dowolnego oddziału banku lub oddziału pocztowego (MVC*).

Przenieś gotówkę na swoje karty przedpłacone VERITAS Mastercard © . prepaid cards. Podobnie jak w przypadku standardowego przelewu, podając dane bankowe Twojej karty.

Po aktywacji otrzymasz dane bankowe dotyczące twoich kart prepaid VERITAS Mastercard ©, (IBAN, kod banku, kod sortowania itd.) jak standardowe konto bankowe.

Uwaga: Niektóre instytucje mogą pobierać opłaty za tę usługę, lub nawet odmówić wykonania takiej transakcji.

Od Agenta przekazów pieniężnych


Po prostu zasil swoją VERITAS Mastercard © za pomocą agenta przekazów pieniężnych.

Wręcz gotówkę i dane swojej karty agentowi w agencji przekazów pieniężnych

Twoja karta prepaid VERITAS Mastercard© zostanie zasilona tak jakbyś wykonał na nią przelew.

W każdym kraju znajdziesz tysiące agencji przekazów pieniężnnych

Po aktywacji otrzymasz dane bankowe odpowiadające Twojej karcie przedpłaconej VERITAS Mastercard © , (IBAN, kod banku, kod sortowania itp.), jak standardowe konto bankowe.

Możesz korzystać z agencji przekazu środków pieniężnych, które umożliwiają transfer pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe. Zapytaj w lokalnym biurze transferowym, takim jak MoneyGram®, Western Union®, Ria® ... Agencje te zazwyczaj pobierają prowizję za tę usługę.

Uwaga: konto karty przedpłaconej VERITAS Mastercard © nie jest połączone z żadną z wymienionych agencji transferu. Marki Western Union, MoneyGram i Ria zostały wymienione wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Kupony doładowania


Bez dowodu osobistego, czy formularzy: idealne rozwiązanie dla doładowania gotówką.

Otrzymaj kupony, takie jak Ukash®, Neosurf®, Neocash® ... w ponad 500 000 stoiskach (stacje paliw, sklepy tytoniowe, domy towarowe ...)

Podobnie jak w przypadku doładowania konta telefonu komórkowego : przydatne, wydajne i wolne od procedur identyfikacyjnych.

Doładowanie za pomocą kuponów może zostać zakłócone i zawieszone w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia bez naszej kontroli. Prosimy o zalogowanie się do bezpiecznego obszaru karty, aby sprawdzić dostępne doładowania w postaci kuponów. Wydawcy kuponów zazwyczaj pobierają prowizję za tę usługę.

Sprawdź również


Obowiązkiem każdego klienta jest zrozumienie i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa cywilnego, skarbowego i przeciwdziałania praniu pieniędzy dotyczących transferów pieniężnych. Przelew od nieznanego właściciela może zatem prowadzić do dodatkowych opóźnień w kredytowaniu konta.

* MVC jest usługą świadczoną wyłącznie przez pocztę francuską. Sprawdź warunki korzystania z usługi w lokalnej agencji.
Veritas

684,973 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę