Kim jesteśmy?


Mastercard

Mastercard Incorporated (NYSE: MA) to amerykańska międzynarodowa korporacja zajmująca się usługami finansowymi z siedzibą w Harrison w stanie Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Na całym świecie Mastercard® przetwarza przepływy pieniężne pomiędzy bankami handlowymi i kartami wydanymi przez banki dla klientów detalicznych, którzy dokonują zakupów za pomocą kart przedpłacowych(prepaid), debetowej i kredytowej marki "Mastercard". Mastercard Worldwide jest spółką notowaną na giełdzie od 2006 roku.

Prepaid Financial Services (Przedpłacone Usługi Finansowe)

Prepaid Financial Services to firma regulowana i autoryzowana przez Mastercard i Visa Europe, która oferuje usługi sponsoringowe i modularne usługi prepaid w Europie. Prepaid Financial Services mają siedzibę w Londynie i tam też są regulowane przez Urząd nadzoru finansowego . Prepaid Financial Services obejmują fizyczne i wirtualne karty Mastercard i Visa, takie jak te używane w przypadku wydatków służbowych, użytku codziennego, kart podarunkowych, przekazów pieniężnych, transakcji walutowych, wynagrodzeń i prowizji za przynależność. Licencja Prepaid Financial Services została zatwierdzona we wszystkich krajach EEE, tym samym pozwalając na tworzenie programów wykorzystujących karty przedpłacone Mastercard® .

Klopercom

Klopercom to wielonarodowa firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań przedpłaconych dla konsumentów. Klopercom wybiera najlepszych dostawców usług, którzy oferują nowe rozwiązanie płatnicze za pomocą kart przedpłaconych VERITAS Mastercard © . To rozwiązanie łączy elastyczność gotówki z chęcią kontrolowania przepływu pieniądza oraz kontrolowania wydatków.

Veritas

684,977 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę