Zasady ogólne i warunki sprzedaży

Zasady ogólne i warunki sprzedaży (angielski)

Strona internetowa www.cardveritas.com jest treścią chronioną prawami autorskimi.
Walczymy z nielegalnym kopiowaniem treści.
Wszystkie treści są chronione międzynarodowym prawem autorskim.
Treść i wygląd tej strony internetowej zostały udokumentowane i zatwierdzone przez urzędników sądowych.
Nasza strona internetowa jest wyposażona w systemy wykrywania nielegalnych kopii. Zapraszamy wszystkich odwiedzających, do pomocy w walce z bezprawnym kopiowaniem naszej strony i poprawie jakości Internetu, przesyłając wszystkie komentarze i informacje na adres: serviceclient@cardveritas.com.
Strona internetowa www.cardveritas.com jest edytowana przez Klopercom, a karty wydawane przez Prepaid Financial Services 302-308 Regent Street, Langham House, Londyn W1B 3AT, Wielka Brytania.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Veritas

684,965 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę