Wszystkie nowe karty Veritas obsługują nową generację technologii NFC.


Przeznaczona dla płatności poniżej 50€ (100zł)
Płatności zbliżeniowe są bezpieczne, szybkie i wygodne.

Dla płatności zbliżeniowych:


Twoja karta Veritas nie opuszcza Twojej ręki.

Twoje dane są chronione szyfrowaniem elektronicznym: zmienny dla każdej transakcji kod (technika "tokena").

Przeprowadzamy automatyczną kontrolę, w celu uniknięcia podwójnego obciążenia, jeżeli przypadkiem dotkniesz czytnika w sklepie.

Płatność zbliżeniowa pozwala płacić za niewielkie zakupy poniżej 50€ (100zł) u milionów sprzedawców na całym świecie, wyświetlając logo

Po prostu przyłóż kartę kredytową do terminala płatniczego, twarzą do symbolu "zbliżeniowy". Operacja zostanie zapisana, otrzymasz paragon. Zapłacone!

Korzyści z płatności zbliżeniowych za pomocą kart Veritas:


Płacenie za zakupy o wartości mniejszej niż 50€ (100zł) jest wygodne. To jak zapłacenie drobniakami bez szukania monet w kieszeniach.

Idealny do szybkich płatności: restauracja, sklepy tytoniowe, taksówki, lokalne sklepy, kwiaciarnie, apteki, opłaty drogowe, parkingowe ...

Przy płaceniu przyspiesz transakcje dla kwot do 50€ (100zł). Sklep nie obsługuje płatności zbliżeniowych? Użyj karty tak jak zwykłej: włóż kartę do czytnika i wpisz swój kod PIN. Podobnie, w przypadku innych zakupów, Twoje transakcje płatności zbliżeniowych pojawiają się w historii transakcji w obszarze klienta. Jakie są koszty? Nie ma opłat za płatność zbliżeniową.

Co w przypadku bezpieczeństwa?


Transakcje zbliżeniowe Mastercard są bezpieczne

Korzystasz z tych samych mechanizmów ochrony w przypadku utraty, kradzieży lub nieuczciwych transakcji, jak w przypadku tradycyjnej karty bankowej.

Brak przypadkowych płatności

Aby transakcja płatności zbliżeniowa Mastercard została wykonana, musisz umieścić swoją kartę w odległości do 5 cm od czytnika płatności. Aby transakcja mogła mieć miejsce, karta musi być ustawiona stroną z symbolem płatności zbliżeniowej w stronę czytnika płatności.

Nie ma problemu z podwójnymi płatnościami lub wieloma obciążeniami

Nawet jeśli w momencie płatności przyłożysz kartę kilka razy, twoje konto zostanie obciążone tylko raz. Nawet kilkukrotne wystawienie karty nad czytnik spowoduję tylko i wyłącznie jedną transakcję płatniczą.

Aby zapewnić interoperacyjne na skalę globalną rozwiązanie płatnicze, karta zbliżeniowa Mastercard została zaprojektowana zgodnie ze standardami branżowymi w zakresie komunikacji radiowej - ISO 14443 .

Veritas

684,965 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę