Użyj swojej karty

Zapłać wszystkie rachunki


Połącz się z bezpieczną strefą karty.

Oszczędzaj czas i opłacaj rachunki za wodę, rachunki za prąd lub wynajmuj natychmiast.

Przelewy pieniężne do wielu odbiorców.


Przelej pieniądze na dowolne konto bankowe na świecie.

Przelewaj pieniądze pomiędzy wszystkimi posiadaczami kart VERITAS Mastercard©.

Każda karta przedpłacona VERITAS Mastercard© umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy do każdego innego posiadacza karty przedpłaconej VERITAS Mastercard©.

Dodaj znajomych i bliskich, tak jak na portalach społecznościowych, aby szybko i łatwo przelewać pieniądze.

Wysyłaj i odbieraj pieniądze od wszystkich znajomych i bliskich.

Robienie zakupów


Karty przedpłacone VERITAS Mastercard© są akceptowane w milionach lokalizacji sprzedawców, oznaczonych znakami akceptacji Mastercard®.

W sklepach

Rób zakupy w sklepach poprzez wprowadzenie kodu PIN

Doładuj swój telefon

Po prostu użyj karty, podając dane swojej karty swojemu operatorowi.

Przez telefon

Po prostu podaj dane swojej karty. Upewnij się, że drugi rozmówca jest godny zaufania lub zaproponuj dokonanie płatności online lub w sklepie.

Z katalogu

Skorzystaj z formularza zamówienia zakupu i wypełnij odpowiednie pola danymi swojej karty. Podczas dokonywania płatności wprowadź numer karty. Upewnij się, że witryna sprzedawcy jest bezpieczna.

Zaoszczędź na opłatach za wymianę walut


Niektóre sklepy za granicą oferują obciążenia w euro i nie płacisz żadnych opłat za wymianę walut.

Nigdy więcej nieprzyjemnych niespodzianek po powrocie z wakacji. Twoje opłaty za wymianę walut wynoszą: 1,99% i to wszystko.

Co więcej: przy zamawianiu karty wybierz walutę referencyjną: Euro (EUR) lub USD (USD) lub Funt brytyjski (GBP) lub Rand południowoafrykański (ZAR).

Wycieczka za granicę


Dyskrecja i bezpieczeństwo:
Nie trzeba już nosić przy sobie gotówki ani czeków podróżnych. Twoje karty przedpłacone VERITAS Mastercard© : łatwe, proste, dyskretne, bezpieczne.

Twoje pieniądze są dostępne w gotówce na całym świecie bez formalności:


Wypłaty gotówki. Używaj ponad 20 milionów bankomatów na całym świecie, aby wypłacić pieniądze.

Bezpośrednio wypłacaj gotówkę w niektórych instytucjach finansowych, które akceptują zaliczki na kartach płatniczych Mastercard®.

Nie ma potrzeby zamawiania gotówki z góry. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do swoich pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie

Wakacyjna praca za granicą


Nie trzeba już otwierać konta bankowego. Otrzymuj wynagrodzenie bezpośrednio na konto swojej karty przedpłaconej VERITAS Mastercard©.
Co więcej: przy zamówieniu karty wybierz walutę referencyjną: euro (EUR) lub dolary amerykańskie (USD) lub funt brytyjski (GBP) lub Rand południowoafrykański (ZAR).

Veritas

684,973 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę