Wirtualna karta przedpłacona VERITAS Mastercard©


Miej spokój podczas robienia zakupów przez Internet: korzystaj z wirtualnej karty przedpłaconej VERITAS Mastercard© na setkach tysięcy witryn internetowych i za zakupy przez telefon. Zabezpiecz swoje dane osobowe.

Dlaczego warto wybrać nową wirtualną kartę przedpłaconą VERITAS Mastercard©:


Łatwo jest płacić przez Internet lub przez telefon.

To jest szybkie. Możesz dostać swoją kartę za pomocą kilku kliknięć.

Prywatne życie: Twoja aktywność na karcie jest prywatna. Tylko ty masz dostęp do historii transakcji. Ponieważ twoje prywatne życie jest prywatne.

Jest międzynarodowy. Skorzystaj z wirtualnej karty Veritas w dowolnej witrynie internetowej ze znacznikiem akceptacji Mastercard.

I tak jak wszystkie karty Veritas: brak opłat miesięcznych.

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do swoich pieniędzy na swojej wirtualnej karcie.

Bezpieczeństwo w Internecie: zachowaj bezpieczeństwo swojej karty kredytowej i konta. Karta wirtualna Veritas nie jest kartą kredytową i nie jest powiązana z Twoim kontem bankowym.

(wkrótce)

Veritas

684,977 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę