Jesteś indywidualistą


Chciałbyś zostać naszym ambasadoremi zarabiać pieniądze za każdą aktywację karty z twojego polecania?.

Prosty, szybki i przynoszący zyski już od pierwszego klienta system partnerski jest na to odpowiedzią. Brak kosztów instalacji i konfiguracji technicznej.

* Wystarczy wpisać nazwę i adres zdobytego partnera. Natychmiast otrzymają oni zaproszenie, by dowiedzieć się więcej o naszej stronie. Jeśli zamówią i aktywują swoją kartę, Twoja karta płatnicza VERITAS Mastercard® zostanie natychmiast zasilona, i tak za każdą nową zdobytą stronę: 5,00 € do 100 kart, 10,00 € do 500 kart, a dla ponad 500 kart, skontaktuj się z nami.

Ty jesteś biznesem


Jeżeli chcesz promować kartę przedpłaconą VERITAS Mastercard® lub uruchomić własny program kart przedpłaconych z logo swojej firmy:

Sprawdź oferty partnerów w tej dedykowanej witrynie dla firm.

Jesteś Webmasterem/ Prowadzisz swoją stronę lub bloga


Oferując kartę opłaconą z góry VERITAS Mastercard® :

Sprawdź oferty partnerów w tej dedykowanej temu witrynie dla firm.

1. Możesz zarabiać na ruchu na swojej witrynie, sklepie lub blogu.
2. Zwiększasz sprzedaż i przychody oraz generujesz dodatkowe przychody od każdej sprzedanej karty.
3. Dołączasz do stabilnego systemu partnerskiego opartego na modelu "win-win".

Prosto i efektywnie, zostań naszym partnerem teraz i kliknij w link www.swisspaymentservices.com

Veritas

684,973 subscribers trust us.

At your service for

9 YEARS and 137 Days

Veritas at your service

Customer Service in English at your service by phone from Monday to Saturday from 9h to 18h30
Veritas

Karta przedpłacona Veritas MasterCard jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited na podstawie licencji Mastercard International Incorporated. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi Mastercard International Incorporated Prepaid Financial Services, regulowanymi i autoryzowanymi przez Financial Conduct Authority. Zarejestrowane biura przy 302-308 Regent Street, Langham House, London W1B 3AT. Numer rejestracyjny 900036.
Karta Veritas jest wydawana przez Prepaid Financial Services Limited (PFS) na podstawie licencji Mastercard International i pozostaje własnością PFS. Mastercard i Mastercard Brand Mark są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mastercard International Incorporated.
Klopercom 2010 - CARD VERITAS ©
Wszystkie inne znaki handlowe i logotypy wymienione na tej stronie są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji i pozostają wyłączną własnością odpowiadających im właścicieli.

Zdobądź swoją kartę